ZKO ČUS Zlín

Kam o víkendu za sportem

27.1. 2017

Kam o víkendu za sportem ve Zlínském kraji?

včera 14:43

SDÍLEJ:
Ilustrační foto.

Ilustrační foto. Foto: DENÍK/ Pavel Sonnek

Pátek 27. ledna

FOTBAL

Příprava mužů: Fastav Zlín – Gornik Zabrze (12.30, UT Vršava).

FUTSAL

II. liga: UTB Zlín – Nasan Brno (20).

HOKEJ

Extraliga st. dorostu: Zlín – České Budějovice (15, ZS Luďka Čajky).

Sobota 28. ledna

FLORBAL

Zlínská liga mužů: Hluk C – Valašské Klobouky (9), Zlín Lions B – Hluk B (10.30), Počenice B – Hluk C (12), Valašské Klobouky – Zlín Lions B (13.30), Hluk B – Počenice B (15, vše SH SPŠ ve Zlíně).

FOTBAL

Příprava: Slavičín -Zlín 19 (10, Hrádek), Kroměříž – Jihlava jun. (11, UT Obvodová). O pohár starosty města Hulín: Kvasice – Lubná (11), Němčice – Vrchoslavice (13).

HOKEJ

II. liga: Vsetín – Valašské Meziříčí (17.30). Krajská liga: Uherský Brod – Velká Bíteš (17), Uherské Hradiště – Valašský hokejový klub B (18). Extraliga st. dorostu: Zlín – Liberec (12.30, ZS Luďka Čajky)

Kroměřížská amatérská liga: AHK Kroměříž – Buldok Otrokovice (18), Žopy – Jiskra Chropyně (19.40).

MALÁ KOPANÁ

Zimní liga ve Fryštáku: semifinále: Benfika – Lešení (15), Poskládaní – Kocovina (16.30).

STOLNÍ TENIS

II. liga žen: Vsetín – Drnovice (10), Vsetín – Hluk B (15). III. liga mužů: Valašské Meziříčí – Opava (14), Rožnov pod Radhoštěm – Orlová B (14), Chropyně – Frýdek-Místek (14), Šarovy – Poruba (14), Kostelec u Zlína – KST Ostrava D (15).

Neděle 29. ledna

BASKETBAL

I. liga mužů: Zlín – Orli Prostějov (15, SH Zelené).

FLORBAL

II. liga žen: 1. AC Uherský Brod – Bulldogs Brno B (13.45), Hluk – Slavičín (15), Bulldogs Brno B – Vsetín (16.15), Slavičín – 1. AC Uherský Brod (17.30), Vsetín – Hluk (18.45, vše SH v Uherském Brodě). Zlínská liga mužů: Holešov B – Valašské Meziříčí (9), FBC Slovácko – Slavičín (10.25), 1. AC Uherský Brod – Březolupy (11.50), Valašské Meziříčí FBC Slovácko (13.15), Březolupy – Slavičín (14.40), 1. AC Uherský Brod – Holešov B (16.05, vše SH v Holešově).

FOTBAL

O pohár starosty města Hulín: Horní Moštěnice – Zborovice (13), Admira Hulín – Žalkovice (15).

HOKEJ

Extraliga mužů: Zlín – Mladá Boleslav (15.30, ZS Luďka Čajky). Krajská liga: Uherský Ostroh – Boskovice (17). Extraliga ml. dorostu: Zlín – Jihlava (12, PSG aréna). Kroměřížská liga: Chomýž – Vážany (17), Plačkov – Holešov Gators (18.40), Reds – Slušovice (20.20). Kroměřížská amatérská liga: Kvasice – Lobodice (15.15).

STOLNÍ TENIS

III. liga mužů: Rožnov pod Radhoštěm – Opava (10), Valašské Meziříčí – Orlová B (10), Chropyně – Brušperk (10), Kostelec u Zlína – Poruba (10), Šarovy – KST Ostrava D (10).
Zdroj: http://zlinsky.denik.cz/ostatni_region/kam-o-vikendu-za-sportem-ve-zlinskem-kraji-20170126.html