ZKO ČUS Zlín

Novinka vlak Staré Město - Praha

14.12. 2015

Jízdní řád Staré Město - Praha

platný od 13. 12. 2015

RJ 1002 RJ 1015
Odjezd Příjezd
5:50Staré  Město19:51
6:01Otrokovice19:40
6:11Hulín19:30
6:22Přerov19:19
6:37Olomouc19:04
7:01Zábřeh n. M.18:39
7:23Česká Třebová18:17
7:58Pardubice17:42
8:58Praha16:46

Svozové autobusy STUDENT AGENCY do/ze Zlína a Vizovic

Zlín - Otrokovice

Zlín, Kocanda5:20
Zlín, Slunečná5:23
Zlín, U Zámku5:29
Zlín, Prštné5:33
Zlín, Malenovice, křiž.5:41
Otrokovice, žel. st.5:50

Vizovice - Otrokovice

Vizovice, náměstí5:00
Zádveřice-Raková, Zádveřice5:08
Lípa5:11
Želechovice n. Dřevnicí, křiž.5:16
Zlín, Věžové domy5:23
Zlín, nám. Míru5:27
Zlín, Šrámkova5:33
Zlín, Malenovice ZPS5:41
Otrokovice, žel. st.5:50

Otrokovice - Zlín - Vizovice

Otrokovice, žel. st.19:50
Zlín, Malenovice ZPS19:59
Zlín, Malenovice, křiž.20:07
Zlín, Šrámkova20:10
Zlín, Prštné20:13
Zlín, U Zámku20:17
Zlín, Slunečná20:23
Zlín, Kocanda20:26
Zlín, Příluky20:39
Želechovice n. Dřevnicí. křiž.20:44
Lípa20:49
Zádveřice-Raková, Zádveřice20:52
Vizovice, žel. st.21:00
 

 

Autobusová doprava je možná pouze k vlakové jízdence RegioJet, a je ZDARMA. Cestující již musí mít zakoupenou jízdenku na svou trasu (kombinace autobusu a vlaku), kterou při nástupu předloží řidiči autobusu.

 

Jízdenky rezervujte na online nebo na našich pobočkách RegioJet a Student Agency.